Prototipavimo kūrybinės dirbtuvės jaunoms įmonėms

Projektas skirtas jaunoms (iki 3 metų) įmonėms, kurios kartu bendradarbiaudamos su Vilniaus mieste veikiančiomis techninių kūrėjų dirbtuvėmis/erdvėmis turi galimybę nemokamai susikurti, patobulinti ar išvystyti gaminio prototipą.

10 atrinktų įmonių dalyvaus 5 dienų kūrybinėse dirbtuvėse (6 val. per dieną – viso 30 val. bendro laiko) kurių metu su mentorių pagalba kurs ir gaminsis prototipus. Prototipų gamyba vyks Projekte dalyvaujančių dalyvių erdvėse – dirbtuvėse adresais Vilniuje:
“LinkMenų fabrikas” (Linkmenų g. 28),
“Padirbtuvės” (Paribio g. 12),
Business Hive “Generator” (Savanorių pr. 178 F).

Kiekvienoje iš erdvių/atvirų dirbtuvių darbui su įmonėms skiriama po 2 mentorius – inžinierius, technologus, dizaino specialistus, kurie konsultuos gaminių dizaino bei techninių sprendimų klausimais, taip pat prototipų gamybai bus naudojama dirbtuvėse esanti įranga.
Kūrybinės dirbtuvės vyks š.m. rugsėjo 10-25 dienomis, lanksčiu grafiku, kuris bus suderintas su atrinktomis įmonėmis ir techninių kūrėjų dirbtuvių atstovais/mentoriais.

Kūrybinių dirbtuvių rezultatai bus pristatomi š.m. rugsėjo 26 d. Inovacijų savaitės renginio metu LinkMenų fabrike. Dalyvaujančios Projekte įmonės turės skirti po 1 atstovą, kuris trumpai pristatytų idėją, prototipavimo-kūrybinių dirbtuvių procesą bei galutinį rezultatą.

Įmonės norinčios dalyvauti projekte turi užpildyti paraiškos formą ir pateikti savo idėjas-siūlymus bei kitą informaciją iki š.m. rugsėjo 7 d.
Projekte dalyvaujantys atvirų dirbtuvių atstovai, atsižvelgdami į pateiktus siūlymus atsirinks dalyvius bei susisieks dėl dalyvavimo atskirai.

Dirbtuvės organizuojamos pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“ (01.2.1-LVPA-V-842 Inogeb LT), kuris yra finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą.

Nuoroda į paraiškos dalyvavimui formą: https://goo.gl/R89F2r

Leave a Comment