Techninių erdvių asociacija (TEA) vienija techninių kūrėjų (kitaip – kūrybinių gamybininkų) bendruomenes, taip pat įmones bei organizacijas kurios suinteresuotos techninės kūrybos švietimu ir plėtra Lietuvoje.

Techniniais kūrėjais apibendrintai vadinami “hakeriai” (hackers angl.), “meikeriai”* (makers angl.), menininkai, dizaineriai, inžinieriai, išradėjai, technologai ir pan. - žmonės kurie naudodami savo įgūdžius tradicinių ir (arba) pažangių-inovatyvių technologijų ar jų sąveikų pagalba, kuria-išranda naujus objektus, gaminius, instaliacijas, įrenginius, perdirba daiktus ir pritaiko juos moksle, mene, dizaine, gamyboje, arba savo asmeniniams poreikiams. Techninių kūrėjų bendruomenės vadovaujasi ir remia "atviro kodo" (open source/code angl.) žinių bei įgūdžių dalijimosi, atvirumo, bendravimo, bendradarbiavimo, tvarumo bei  "pasidaryk pats" principais ir kultūra.

*Vienas pagrindinių techninių kūrėjų kultūrą pristatančių judėjimų pasaulyje yra “meikerių judėjimas” (Makers Movement angl.). Pagal Valstybinės lietuvių kalbos komisijos išaiškinimą “meikeriai” gali būti  vadinami “kūrybiniais gamybininkais”.